Oferta

ID 4000 to system 5-cio komorowy o głębokości zabudowy 70mm. Wielokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.  Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. 

ID 4000+ to system 6-cio komorowy o głębokości zabudowy 85mm. Mocna konstrukcja profili o oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. System jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

ID 7000 to system 6-cio  komorowy o głębokości zabudowy 85mm. Dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego. Duża komora z solidnym wzmocnieniem stalowym to gwarancja stabilności ramy.  Nowoczesny desing nadaje oknom harmonijny wygląd.

ID 8000 - system 6-cio  komorowy o głębokości zabudowy 85mm. wsystemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, co pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych.

THERMOSAFE 81- system 7-mio komorowy o głębokości zabudowy 81mm z trzecią uszczelką środkową. To nowa generacja, która łączy w sobie najnowszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukacja oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne.  Niezwykle elegancki, ciepły i bezpieczny.