Oferta

 ForestPrimo 73 – to sysytem Salamander bluEvolution 73 o szerokości zabudowy 73mm sprosta wysokim wymaganiom każdego użytkownika okien. Pięciokomorowy system profili wraz z dwoma uszczelkami komorowymi zgrzanymi w narożach zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych, tym samym ograniczają straty enegii i w rezultacie zmniejszają wydatki ponoszone na ogrzewanie pomieszczeń. Duże komory wewnętrzne i kształtowniki ze stali ocynkowanej dodatkowo zapewniają doskonałą stabilność i niezawodne działanie okien.

 

 

 ForestFuturo – to system Salamander bluEvolution 82:MD . Innowacyjna 6-cio komorowa konstrukcja, szerokość zabudowy 82mm oraz specjalny system uszczelek zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną. Wyjątkowy profil o eleganckim wyglądzie z okuciem z niewidocznymi zawiasami, jedynym widocznym elementem jest klamka. Bezpieczny profil z zaczepami antywłamaniowymi oraz chroniona patentem klamka Secustic z mechanizmem ograniczającym próby włamania.

 

 ForestSolido- to system Salamander bluEvolution 82: Art Line - Najnowsza generacja ciepłych okien Salamander bluEvolution 82: Art Line to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa pasywnego. Specjalny system 6-cio komorowych profili PCW o szerokości 82 mm w połączeniu z niezawodnym, wielopunktowym uszczelnieniem, przy zastosowaniu 2-komorowych ciepłych szyb w standardzie, pozwalają uzyskać jedną z najlepszych dostępnych na rynku izolacji termicznych. Okna w systemie Salamander bluEvolution 82: Art Line zapewniają najwyższy z możliwych poziom efektywności energetycznej a tym samym największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztu ich zakupu.