Oferta

EFECTLINE – to system 5-cio komorowy o głębokości zabudowy 70mm w klasie „A”  przeznaczony do powszechnego budownictwa mieszkaniowego i biurowego. Dostępny tylko w kolorze białym. Okna Effectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania.

PERFECTLINE- system 5-cio komorowy o głębokości zabudowy 70mm w klasie  „A” dostępny w kolorze jednostronnym zewnętrznym i obustronnym barwionym w masie. Cechuje się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Elegancka linia profili sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego.  

S-LINE -system 5-cio komorowy o głębokości zabudowy 70mm w klasie  „A” dostępny w kolorze jednostronnym zewnętrznym i obustronnym barwionym w masie.  Wyróżnia się półokrągłym skrzydłem i rama. Szczególną zaletą tych profili są równe wygładzone powierzchnie, które ułatwiają pielęgnację i nie wymagają dodatkowej, skomplikowanej konserwacji. Profil ten znakomicie komponuje się w każdym rodzaju budownictwa jednorodzinnego.

SWINGLINE- system 5-cio komorowy o głębokości zabudowy 70mm w klasie  „A” dostępny w kolorze jednostronnym zewnętrznym i obustronnym barwionym w masie. Wyróżnia się półzlicowanym okrągłym kształtem. Łączy on w sobie znakomite parametry techniczne i termoizolacyjne oraz nowoczesny design. 

SWINGLINE 84- system 5-cio komorowy o głębokości zabudowy 70mm w klasie „A”  dostępny w kolorze jednostronnym zewnętrznym i obustronnym barwionym w masie. Cechuje go zaokrąglony kształt skrzydła i prosta rama. Doskonały wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów.

ALPHALINE- system 6-cio komorowy  o głębokości zabudowy 90mm w klasie „A” .To ekskluzywny system, potrójny układ uszczelek skutecznie chroni przed zimnem, wilgocią i niekontrolowanym ruchem powietrza. Zastosowanie potrójnego pakietu szybowego oraz dodatkowo wkładki termicznej, obniża współczynnik przenikania ciepła

.

SOFTLINE 82- system 7-mio komorowy  o głębokości zabudowy 82mm w klasie „A” inowacyjny i solidny system okien, którego główną cechą jest połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. 7- komorowa rama i potrójny układ uszczelek gwarantuje wyjątkowa izolację termiczną oraz bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła .